Nowe Piętro

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2010-02-06 13:58   Bookmark and Share

Czas na młodych. O tym doskonale wiedzą organizatorzy cyklu comiesięcznych spotkań odbywających się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Nowe Piętro, bo tak nazywa się ta inicjatywa zorganizowana przez Architekturę-Murator i Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ma na celu przedstawienie różnych, czasami odmiennych koncepcji na temat projektowania w mikro i makro skali.

Przez cały rok 2010 młodzi architekci, dizajnerzy i graficy z różnych miast i środowisk, będą mieli okazje do zaprezentowania swoich dotychczasowych prac, opowiedzenia o swojej działalności, a także przedstawiania planów i celów twórczych na przyszłość.

Zestawienie odmiennych postaw ma pokazać różne sposoby myślenia o kształtowaniu przestrzeni naszego kraju w każdym jego aspekcie. Od planów urbanistycznych, po projektowanie wnętrz oraz przedmioty użytku codziennego.
Pierwsze spotkanie odbyło się w środę 20 stycznia 2010, a zaproszonymi gośćmi byli: AzeDesign, Homework i reprezentujący studio WXCA Szczepan Wroński.
Krótki filmik z tego spotkania można oglądać na stronie:

Nowe Piętro.

Kolejne spotkanie zostało zaplanowane na 17.02.2010, i tym razem dyskusję poprowadzą: grupaTemperówka, LaPolka i pracownia jojko+nawrocki.
Serdecznie zapraszamy.


Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
LaPolka
Projekt naklejki - Grupa Temperówka
Projekt Muzeum Historii Polski w Warszawie - Jojko i Nawrocki

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry