3. EDYCJA KONKURSU GROLSCH BOTTLE ART

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-04-25 10:05   Bookmark and Share

Gdański Bunkier, warszawscy Znajomi Znajomych, wrocławskie Puzzle i Speakesy, krakowskie Finka i Kombinator - to tylko niektóre z kilkunastu lokali w całej Polsce, które czekają na zaprojektowane przez młodych twórców meble, dekoracje i stroje barmańskie. Zgłoszenia w konkursie sponsorowanym przez markę Grolsch można nadsyłać do 25 maja.

Jak co roku konkurs podzielono na kilka kategorii: mural lub grafika na ścianę, stroje dla barmanów i barmanek oraz, tak jak w poprzednich edycjach, elementy wyposażenia wskazane przez dany lokal. Największym wyzwaniem tegorocznej edycji jest kategoria projekt tymczasowego baru wykonanego z 10 000 pustych butelek po piwie Grolsch.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wybrać z listy dostępnej na www.artboomfestival.pl/grolschbottleart jedną z kategorii oraz sprawdzić, jakie wyzwanie przed młodymi artystami stawia dany lokal. Zgłoszenia powinny mieć formę rysunku, zdjęć lub opisu. Technika wykonania prac jest dowolna. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 maja 2014 roku na adres: konkurs.grolsch@lazybug.pl

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze siedem lub więcej finałowych projektów, które zostaną następnie wykonane w lokalach. Koszty realizacji oraz niezbędne materiały zapewniają organizatorzy. Ogłoszenie wyników pierwszego etapu konkursu nastąpi 29 maja 2014 na stronie internetowej pod adresem www.artboomfestival.pl/grolschbottleart

Wskazani finaliści będą musieli zrealizować swoje projekty najpóźniej do 17 czerwca 2014 roku. Projekty będą ponownie ocenione przez jury. Ostateczne wyniki poznamy podczas finału Grolsch ArtBoom Festival 22 czerwca w Krakowie. Czterej zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne o wartości 2 500 PLN.

Dodatkowo, pierwszych 50 uczestników otrzyma zaproszenia na jednodniowe warsztaty prowadzone przez osobistości świata designu. Odbędą się one 15 czerwca w Krakowie. To okazja do skonsultowania projektów, wymiany poglądów oraz poszerzenia wiedzy.


3. EDYCJA KONKURSU GROLSCH BOTTLE ART,
3. EDYCJA KONKURSU GROLSCH BOTTLE ART,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry