O projektowaniu graficznym. Rzut poziomy.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2012-04-23 19:30   Bookmark and Share

Centrum Architektury i Wzornictwa w Łodzi oraz klubokawiarnia Owoce i Warzywa zapraszają na rzeczową i wartką dyskusję o projektowaniu. Spotkanie jest częścią cyklu o nazwie RZUT Poziomy, w ramach którego rozważane są zależności między architekturą, designem a strategią budowania marki.

Trzeci wykład pod hasłem Na oko. Rozmowy o projektowaniu graficznym odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18.30 w łódzkiej klubokawiarni Owoce i Warzywa i poświęcony będzie grafice użytkowej ze szczególnym uwzględnieniem łódzkiego rynku projektowego. Do udziału w rozmowie o specyfice branży zaprosiliśmy lokalne pracownie: Ortografika, Polkadot, Red Mellon Studio oraz Grafixpol. Przegląd realizacji twórców będzie okazją do określenia kierunku w jakim zmierza sektor projektowy oraz konfrontacji z możliwościami jakie daje projektantom Łódź.

Ideą RZUTU Poziomego jest omówienie i analiza konkretnych zagadnień z dziedziny wzornictwa, architektury i brandingu poprzez pryzmat doświadczeń zaproszonych gości. Formuła cyklicznych, otwartych spotkań pozwoli łódzkiej publiczności na częstszy kontakt z dziedzinami projektowymi. Dyskusję z zaproszonymi gośćmi poprowadzi Igor Gałązkiewicz.

/RZUT Poziomy/03/ Na oko. Rozmowy o projektowaniu graficznym – Ortografika, Polkadot, Red Mellon Studio, Grafixpol/, 26.04.2012, godz. 18.30, klubokawiarnia Owoce i Warzywa, ul. Traugutta 9, Łódź/
Owoce i Warzywa , Łódź, Centrum Architektury i Wzornictwa, Rzut poziomy,
Owoce i Warzywa , Łódź, Centrum Architektury i Wzornictwa, Rzut poziomy,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry