Festiwal Łódź Design 2014. Polecamy!

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2014-09-18 12:23   Bookmark and Share

Październik, jak co roku, zarezerwowany jest w pełni dla Festiwalu Łódź Design. Polskie święto designu gromadzi w jednym miejscu świetnych ludzi, dobry design i ciekawe wystawy. Niepowtarzalna atmosfera daje energię, inspiruje, a przede wszystkim potwierdza, że my Polacy też potrafimy zrobić dobry festiwal designu!

A co w tym roku? Podczas tegorocznej edycji, organizatorzy pytają: czy odważne projektowanie niesie za sobą obietnicę zmiany życia na lepsze? W jaki sposób wpływa na proces budowania „Nowego Wspaniałego Świata”? Bo przecież spójrzmy prawdzie w oczy - design nie uratuje świata. Odpowiedzi na te i inne pytania mamy nadzieję otrzymać podczas 8. już edycji Łódź Design Festival w dniach 9-19 października br.

W Programie Głównym zostanie pokazanych kilka projektów interpretujących w bardzo różnorodny sposób hasło Brave New World. Część z nich od wielu miesięcy jest przygotowywana specjalnie na Łódź Design Festival, pozostałe będą miały w październiku polską premierę. Swoje rozumienie hasła przewodniego zaprezentują m.in.: Daniel Charny, Charlie Koolhas, Grupa Projektowa Tabanda, Dennis Elbers i Sven Ehmann oraz Kolektyw pan Generator.

Poza tym: oczywiście konkurs make me! wystawy towarzyszące oraz Must Have, spotkania, warsztaty, wernisaże. Polecam!


Festiwal Łódź Design 2014, Łódź Design Festival, Łódź,

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php:238 Stack trace: #0 /home/sconsulting/ftp/palapa/index.php(18): include() #1 {main} thrown in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php on line 238