Nowy sezon w Londynie rozpoczęty!

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2010-09-13 10:34   Bookmark and Share

Lato zdecydowanie się skończyło. Nie martwcie się! Zaczynamy sezon corocznych designerskich imprez w Londynie!

Zdecydowanie jednym z najważniejszych wydarzeń jest 100% Design London. Impreza rozpoczyna się już 23 września w Earls Court. Warto się pojawić bo te cztery dni londyńskiego spotkania z designem zapewni absolutny przegląd nowości na nadchodzący sezon! Rejestracja internetowa jest bezpłatna do 17 września dla architektów i architektów wnętrz. Szczegóły już niedługo w Palapie!

Kolejnym wydarzeniem, rywalizującym o uznanie i widownię ze sławnym 100% jest Tent London, odbywający się w Shoreditch Town Hall we wschodniej części Londynu, również w dniach 23-26 września.

Wartym uwagi jest również Decorex International, odbywający się w dniach od 26-29 września. Tym razem miejsce to Royal Hospital Chelsea, niedaleko stacji metra Sloane Square.

Wszystkie trzy polecane wam imprezy są partnerami innego, ważnego i niewątpliwie największego pod względem organizacji i ilości wystaw, prezentacji, wykładów i instalacji, wydarzenia brytyjskiej stolicy - dziewięciodniowej inwazji designu - London Design Festival

Zatem serdecznie zapraszam we wrześniu do Londynu bo zdecydowanie jest co robić! Specjalne relacje dla Palapy z poszczególnych imprez już niedługo!

Agnieszka Makarewicz z Londynu dla Palapy.
Agnieszka Makarewicz ukończyła Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz, skąd przeniosła się do USA aby studiować architekturę w Mercer College NJ. W roku 2007 zamieszkała w Londynie gdzie pracowała miedzy innymi dla Darlings Associates i DEGW. Jest organizatorką wystawy polskich architektów Polish Architects Exhibition The Futurological Congress, która odbyła sie we wrześniu 2009 roku w Barbican Center oraz była częścią Singapore Design Festival 2009. Na co dzień pasjonatka designu.


Londyn, Agnieszka Makarewicz,
Londyn, Agnieszka Makarewicz,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry