Sofa Matali Crasset. Modułowe cudo.

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2013-05-13 11:36   Bookmark and Share

Projektanci z branży wyposażenia wnętrz często, ale nie jest to regułą, poprawiają tylko estetykę danego mebla. Sama koncepcja, funkcjonalność często pozostają niezmienne. A tu proszę. Raz na jakiś czas pojawia się idea, która zmienia dotychczasowe definicje naszych domowych obiektów. Bo przecież, kto powiedział, że sofa musi wyglądać tak samo przez 100 lat?

Projektantka Matali Crasset na tegorocznym Tygodniu Designu w Mediolanie pokazała wiele pomysłów, które narodziły się w jej francuskim studio. Sofa Concentre de Vie dla marki Campeggi jest jednym z ciekawszych mebli, jakie można było zobaczyć na włoskim święcie wzornictwa.

Sofa pomysłu Matali Crasset jest modułowym obiektem, który zestawiamy według własnego uznania. Moda na tego typu funkcjonalnośc już dawno zadomowiła się w Europie, ale aż tak luźnego podejścia do siedziska jeszcze nie widziałam. Każdy element może funkcjonować w całości, jak również osobno - może być siedziskiem, podnóżkiem, a nawet leżakiem. Funkcja i estetyka idealnie połączone w moim ulubionym ostatnio kolorze - pomarańczowym.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php:238 Stack trace: #0 /home/sconsulting/ftp/palapa/index.php(18): include() #1 {main} thrown in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php on line 238