Bang & Olufsen. Dźwięki i design.

Kategoria: Design, Dodano: 2013-01-08 14:27   Bookmark and Share

Bang & Olufsen jest znany ze swojego oryginalnego designu wprowadzonego w świat profesjonalnych dźwięków. Firma umiejętnie łączy piękną, minimalistyczną formę z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Tak, za ten luksus płacimy naprawdę słono. Znam jednak melomanów, którzy wolą spać na materacu w pustym mieszkaniu, ale za to przy dźwiękach Bang & Olufsena. Magia precyzji i designu.

Najnowszy produkt marki spodoba się również muzycznym laikom, którzy docenią jednak jego zabójczą formę. BeoPlay A9 to bezprzewodowy zestaw dźwiękowy o minimalistycznym wzornictwie autorstwa Øivind Alexander Slaatto.

Zintegrowano w nim łączność bezprzewodową z prostym w obsłudze elementem sterującym. Wystarczy go podłączyć do zasilania i następnie połączyć bezprzewodowo z urządzeniem iPhone, iPad lub Android, by BeoPlay A9 rozpoczął strumieniowe przesyłanie dźwięku. Dźwięk jest tak potężny, że wypełni nawet największy apartament, i tak bogaty, że może rywalizować z bardziej rozbudowanymi zestawami.wnętrza, design, Bang & Olufsen,
wnętrza, design, Bang & Olufsen,
wnętrza, design, Bang & Olufsen,
wnętrza, design, Bang & Olufsen,
wnętrza, design, Bang & Olufsen,
wnętrza, design, Bang & Olufsen,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry