Rozmowy o projektowaniu.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2012-11-01 22:19   Bookmark and Share

Centrum Architektury i Wzornictwa Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi oraz klubokawiarnia Owoce i Warzywa zapraszają na kolejny RZUT Poziomy - cykl spotkań o projektowaniu.

14 listopada 2012 w auli Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania 
w ramach siódmego wykładu cyklu zatytułowanego „Architektura - punkt zwrotny w świadomości” będziemy gościć przedstawicieli warszawskiej fundacji Centrum Architektury: Agnieszkę Rasmus – Zgorzelską i Grzegorza Piątka.

Tym razem rozmowa poświęcona będzie dokonującej się zmianie w postrzeganiu rodzimej architektury. Oswajanie najbliższej przestrzeni rozbudza ciekawość, dzięki czemu zatraca się anonimowość miejsca. Jesteśmy świadkami budowania nowej tożsamości. O wzroście zainteresowania architekturą 
i urbanistyką, a także odkrywaniu na nowo wartości, jakie za nimi stoją opowiedzą członkowie fundacji na przykładach swoich działań i spostrzeżeń. W drugiej części spotkania dyskusję z zaproszonymi gośćmi poprowadzi dyrektor Centrum Architektury i Wzornictwa Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, Igor Gałązkiewicz.

Ideą RZUTU Poziomego jest omówienie i analiza konkretnych zagadnień z dziedziny wzornictwa, architektury i brandingu poprzez pryzmat doświadczenia zaproszonego gościa.

Fundacja Centrum Architektury to warszawska inicjatywa, której celem jest rozwijanie i upowszechnianie wiedzy o architekturze. Centrum do życia powołali Grzegorz Piątek, Agnieszka Rasmus-Zgorzelska, Aleksandra Stępnikowska oraz Jarosław Trybuś.

RZUT Poziomy/07 - punkt zwrotny w świadomości/14 listopada 2012 r., godz. 17.00, aula Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, ul. Targowa 65
Owoce i Warzywa , Łódź, Centrum Architektury i Wzornictwa, Rzut poziomy,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry