Zdjęcia z telefonu drukowane jak z Polaroida.

Kategoria: Design, Dodano: 2012-10-25 09:39   Bookmark and Share

Impossible Instant Lab zmienia zdjęcia z iPhona w fotki jak z Polaroida. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze, nie zajmuje dużo miejsca, a efekt końcowy pracy jest naprawdę szybki i co najważniejsze piękny.

Jako część kampanii Kickstarter, nowojorska firma Impossible opracowała urządzenie zdolne do bezpośredniego wydruku zdjęć ze smartfona. Jego twórcy - wieloletni wielbiciele stylu vintage - zakupili ostatnią fabrykę Polaroid i zdecydowali się wprowadzić swój pomysł na internetową platformę finansującą nowe pomysły. Udało się! Już niedługo, kultowy Polaroid SX 70 narodzi się ponownie na szeroką skalę w urządzeniu Impossible Instant Lab.

Użytkownicy mogą kadrować obrazy i wybierać ulubione motywy ze swoich telefonicznych bibliotek. Patrząc na rozmnażające się w mediach społecznościowych fotki retro z filtrem Instagram, nowa propozycja Amerykanów, pod warunkiem dobrej ceny, może naprawdę być wielkim sukcesem.

Impossible jest jedyną firmą produkującą natychmiastowy film dla Polaroida. Rozpoczęli swoją wielką przygodę w 2008 roku poprzez zakup ostatniej fabryki folii Polaroid w Enschede w Holandii. Impossible wierzy, że analogowe wartości przetrwają w świecie cyfrowym. Jak dotąd udaje im się nas wszystkich przekonać. Swoje biura otworzyli już w Nowym Jorku, Tokio, Paryżu, Wiedniu i Enschede.


Impossible Instant Lab zmienia zdjęcia z iPhona w fotki jak z Polaroida. Urzadzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze, nie zajmuje dużo miejsca, a efekt końcowy pracy jest naprawdę szybki.
Kickstarter, Polaroid, Impossible Instant Lab,
Kickstarter, Polaroid, Impossible Instant Lab,
Kickstarter, Polaroid, Impossible Instant Lab,
Kickstarter, Polaroid, Impossible Instant Lab,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry