HOCKI. Pomysłowe zabawki.

Kategoria: Design, Dodano: 2012-06-14 19:27   Bookmark and Share

HOCKI to tekturowe klocki konstrukcyjne do zabawy w domu i plenerze zaprojektowane przez Grupę Projektową odRzeczy. Zabawka to świetny sposób na pobudzanie wyobraźni zarówno najmłodszych, jak i dorosłych - po prostu nie sposób się opanować przed malowaniem po ścianach!

Duży rozmiar elementów i łatwy sposób łączenia za pomocą uszek umożliwia konstruowanie budowli w wielkiej skali. 4 podstawowe moduły klocków pozwalają na budowanie niezliczonej ilości układów. Wykonane z ekologicznej szarej tektury zachęcają do kreacji: rysowania po nich, wycinania, indywidualizowania.

Grupa Projektowa odRzeczy działa wspólnie od 2007 roku - świadczy usługi z zakresu wzornictwa przemysłowego, jak również wdraża swoje projekty. Stawiają na odważny, innowacyjny design i choć różnią się pod względem osobowości, upodobań i sposobu pracy, razem tworzą twórczą mieszankę. Uzupełniając się nawzajem, wspólnie docierają do rozwiązań nowatorskich i oryginalnych.

Przekonani o tym, że różnorodność wyzwań projektowych jest motorem rozwoju, wspomaga kreatywność i stymuluje do pogłębiania wiedzy, chętnie podejmują tematy z wielu dziedzin. Wśród nich znalazły się do tej pory m.in. projekty: oświetlenia, mebli, zabawek i akcesoriów dla dzieci, elektroniki, sprzętu AGD, pojazdów.


Hocki, Grupa Projektowa odRzeczy,
Hocki, Grupa Projektowa odRzeczy,
Hocki, Grupa Projektowa odRzeczy,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry