Zegarki Lazy Cutie.

Kategoria: Design, Dodano: 2012-04-22 18:12   Bookmark and Share

Lazy Cutie to młoda polsko - holenderska marka, której ideą jest propagowanie świadomej celebracji wolnego czasu w proteście przeciwko pośpiechowi. Marka powstała w Rotterdamie w tym roku i oferuje zegarki, z których każdy produkowany jest w limitowanej ilości 100 sztuk.

W dzisiejszych czasach, gdy telefony komórkowe często zastępują tradycyjne zegarki, ich noszenie nie jest już koniecznością, lecz raczej estetycznym manifestem, a Lazy Cutie jest odpowiedzią na tę zmianę.

“Lazy Cutie zrodziło się z czystej przyjemności tworzenia. Już od jakiegoś czasu miałam obsesję na punkcie prostych, plastikowych zegarków i pomyślałam, że mogłyby być świetnym nośnikiem dla moich prac” – mówi Agata Pilip, twórca marki i projektantka grafik.

Zegarki, które proponuje Lazy Cutie, łączą w sobie poezję i puryzm. Jak wyjaśnia projektantka, inspiracją dla pierwszej kolekcji była poetyka przyrody. Mgliste lasy ze zwinnymi jeleniami, stada brodzących flamingów, zapomniane ogrody pełne robaczków świętojańskich, koty leniwie skradające się w trawie – takie sceny można znaleźć w pierwszej kolekcji Lazy Cutie.

Zegarki posiadają kwarcowy mechanizm i kasetkę MIYOTA, spód wykonany jest ze stali nierdzewnej. Pasek zrobiony z silikonu. W zestawie jest już bateria. Kosztują 149 zł i można je kupić w sklepie Ihatedesign.pl


I hate design, Lazy cutie,
I hate design, Lazy cutie,
I hate design, Lazy cutie,
I hate design, Lazy cutie,
I hate design, Lazy cutie,
I hate design, Lazy cutie,
I hate design, Lazy cutie,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry