Zaprojektuj. Śląsk czeka na pomysły.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2012-03-21 18:18   Bookmark and ShareZapraszamy projektantów i studentów kierunków projektowych 
do udziału w konkursie “Dobry Produkt dla Śląska”, 
który przez promocję dobrego projektowania stanie się wizytówką województwa śląskiego.

Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie produktu we współpracy z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej “Być razem” w Cieszynie. 

Fundacja prowadzi przedsiębiorstwo społeczne oraz działania mające na celu aktywizację osób bezrobotnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym.

W prowadzonych przez Fundację spółdzielniach zostaną wyprodukowane zwycięskie projekty konkursowe. 

Uczestnicy zostaną wyłonieni na podstawie nadesłanego portfolio i zaproszeni do odwiedzenia Fundacji, gdzie będą mogli porozmawiać z ekspertami i zapoznać się z zapleczem technologicznym.
 W kolejnych etapach uczestnicy będą projektować dwa produkty - nisko i wysokobudżetowy - mając na uwadze dostępne technologie. Projekt powinien być oryginalny, intrygujący, wywoływać pozytywne skojarzenia ze Śląskiem. 

Z dziesięciu  najlepszych projektów powstaną prototypy. 
Spośród nich Jury wybierze dwa, które trafią do produkcji. 
Prześlij swoje portfolio do 28 marca 2012 r na adres design-silesia@asp.katowice.pl 
i stań się jednym z autorów wizerunku śląska!


Konkurs organizowany jest przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach, w ramach projektu Design Silesia przy współpracy z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej “Być razem”Fundacja, Cieszyn, “Być razem”, Dobry Produkt dla Śląska,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry