Jak zrobić nowoczesne wnętrze? Bookbox Loft.

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2012-03-13 11:56   Bookmark and Share

Mode:lina architekci znowu popełnili świetny projekt! Idą jak burza!

Na 70 metrach kwadratowych stworzyli prawdziwą minimalistyczną perełkę. Pomimo obecnych szarości, ultra nowoczesnych rozwiązań, kolorowe akcenty i gadżety niezbędne właścicielom do życia sprawiają, że mieszkanie jest bardzo przytulne.

Jakie warunki postawili właściciele? Chcą mieć otwartą przestrzeń, elastyczne rozwiązania, lubią przytulne miejsca, cenią sobie prywatność, muszą dużo gadać, słuchać głośnej muzyki, jeden wstaje rano, drugi pracuje po nocach, mają mnóstwo książek i butów i innych fajnych rzeczy.

No i jak to wszystko zrealizować w małym mieszkaniu?

Aby odpowiedzieć na oczekiwania klienta, architekci z mode:lina zdecydowali się podzielić 70 m2 mieszkanie na 4 strefy, które można łatwo otwierać i zamykać za pomocą drzwi przesuwnych. Takie rozwiązanie zapewnia poczucie prywatności oraz barierę akustyczną, jak i dowolność w wykorzystaniu przestrzeni. Centralna część składa się z kuchni z jadalnią oraz tajemniczej czarnej kostki. Ciemny kubik to zintegrowane ze sobą: garderoba, mała biblioteka, miejsce pracy oraz mała buda dla psa.
3 pozostałe strefy to: salon, przechodnia garderoba oraz łazienka / sypialnia.

Bookbox Loft mode:lina architekci (Paweł Garus & Jerzy Woźniak) Maj 2011

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Hm...zamyślona mode:lina.

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry