Zaprojektuj dla Polskiej Akcji Humanitarnej.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2012-02-21 11:35   Bookmark and Share

Latem 2012 roku PAH wyruszy w Polskę z objazdowym Festiwalem Globalnym Lokalnie. Celem Festiwalu jest podniesienie świadomości Polaków i Polek o problemach globalnych, pokazanie im współzależności i powiązań pomiędzy ich codziennymi wyborami, a życiem mieszkańców krajów rozwijających się.

Z tej okazji pojawiła się szansa dla projektantów. PAH ogłosiło konkurs na zaprojektowanie aranżacji wnętrza namiotu festiwalowego wraz z jego wyposażeniem. Namiot Festiwalowy odwiedzi 20 miejscowości na 20-lecie PAH, a w nim i wokół niego zorganizowane zostaną: pokazy filmów, gry i zabawy edukacyjne dla dzieci i dorosłych, spotkania i debaty o problemach lokalnych i globalnych, tematyczna wystawa zdjęć, gry interaktywne, gry miejskie i wiele innych atrakcji.

Wnętrze i wyposażenie namiotu powinny być spójne z identyfikacją wizualną Fundacji oraz w swojej formie i wykonaniu nawiązywać stylem do idei ekologii, zrównoważonego rozwoju i globalnej odpowiedzialności. Dlatego zachęcamy twórców do zaprojektowania wnętrza zgodnie z zasadą 3R – Reduce (ogranicz), Reuse (użyj ponownie), Recycle (przetwórz).

Wszelkie dodatkowe informacje oraz regulamin konkursu na stronie
PAHkonkurs, PAH,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry