Uwolnij łacha - wymiana ciuchów i gadżetów.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2012-01-02 13:42   Bookmark and Share

Wraz z Nowym Rokiem przychodzi świeża energia i nadzieja na optymistyczne 2012 - niekoniecznie w futbolowym znaczeniu! Dobrze jest zacząć nowy rozdział od porządków wokół siebie - my zaglądamy do szafy!

Okazją do wprowadzenia we własną przestrzeń nowych elementów jest świetna cykliczna impreza "Uwolnij Łacha" opierająca się na alternatywnej ekologii połączonej z dobrą zabawą. Polega na wolnej, bezgotówkowej wymianie rzeczy zalegających w kątach, takich jak: ubrania, dodatki do garderoby, ale również książek, płyt, zabawek, oraz sprzętów AGD/RTV.

XI edycja "Uwolnij Łacha" odbędzie się 21 stycznia 2012 w klubie "1500 metrów do Wynajęcia" w Warszawie od godz. 12:00. Wszystkie ubrania i inne rzeczy, które nie znajdą nowych właścicieli zostaną przekazane do praskiego oddziału PCK.

Na każdej edycji można zakupić oryginalne rękodzieła. Oprócz dobrej wymiany naszych staroci, organizatorzy zapewniają muzykę na żywo Rabadabuka Riddim Band oraz kulinarne smakołyki! Do tego “strefa nieograniczonej zabawy dla dzieci” wolną od dymu tytoniowego,

Polecamy i zapraszamy!warszawa, 1500 metrów do Wynajęcia, Uwolnij łacha,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry