Kartki świąteczne - wsparcie dla dzieci w Afryce.

Kategoria: Design, Dodano: 2011-12-16 13:34   Bookmark and Share

Już ponad rok Kafti Design oraz DADA Warsztat Dziecięcej Twórczości współpracują z Ruchem MAITRI na rzecz wsparcia edukacji dzieci w Afryce. W ramach przedsięwzięcia "Mała Rzecz", które mamy zaszczyt wspierać duchowo i internetowo, powstały fantastyczne akcesoria zaprojektowane przez małych polskich designerów. Jako pierwsza pojawiła się taśma kreatywna, której obrazki zaprojektowały dzieci w ramach warsztatów zorganizowanych przez DADĘ. Wdrożeniem pomysłów wyobrazi najmłodszych zajęła się Monika Brauntsch z Kafti Design - wyprodukowała i wypromowała serię akcesoriów "Małą Rzecz", do której z czasem dołączyły poduszki oraz fartuszki.

W tym roku, ekipa "Małej Rzeczy" przygotowała dla was specjalną edycję kartek świątecznych oraz toreb ekologicznych. Pocztówki zaprojektował sześcioletni Jaś Słaboń! Naprawdę duże uznanie dla jego zdolności artystycznych! Natomiast ekologiczna torba na prezenty to opakowanie świąteczne, które w przyszłym już roku może nam dalej służyć do przechowywania domowych produktów. Do każdej torby dołączone są kolorowe tasiemki, aby prezent można było ładnie zapakować - otwory w kształcie choinki mogą służyć jako uchwyt lub do przewiązania tasiemki.

Dochód ze sprzedaży produktów "Mała Rzecz" przeznaczony jest na wsparcie edukacji dzieci w Kamerunie poprzez organizację MAITRI.

Jeżeli jesteście w okolicach Śląska, to zapraszamy na SLOT.SHOPKA - inicjatywę, której przekaz jest prosty: idą święta, więc bądźmy RAZEM i NIE TYLKO DLA SIEBIE. Również tam zakupić możecie świąteczne produkty "Mała Rzecz"
Dada, Maitri, Kafti Design, Mała Recz,
Dada, Maitri, Kafti Design, Mała Recz,
Dada, Maitri, Kafti Design, Mała Recz,
Dada, Maitri, Kafti Design, Mała Recz,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry