Zobacz w sieci.

Kategoria: Trendy, Dodano: 2011-12-07 16:05   Bookmark and Share

Zaczynamy naszą serię artykułów na temat oryginalnych miejsc - tym razem w przestrzeni internetowej. Szukając dla was inspiracji i ciekawych tematów, odwiedzamy tysiące stron, które czas najwyższy pokazać.

Naszym niepodważalnym numerem jeden w sieci jest fotoblog www.bookshelfporn.com. Jak już sama nazwa wskazuje, w roli głównej portalu zobaczymy nic innego jak regały z książkami. Internauci z całego świata codziennie umieszczają setki zdjęć najlepszych aranżacji i sposobów na przechowanie swoich ulubionych lektur. Bookshelfporn.com umożliwia spojrzeć na wybrane, najlepsze projekty. Jeżeli książka to centralny punkt twojego domostwa, to na tym portalu będziesz czuć się jak w raju!

Blog został stworzony przez Anthoniego Devera z grupy Industry Standard w styczniu 2009.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php:238 Stack trace: #0 /home/sconsulting/ftp/palapa/index.php(18): include() #1 {main} thrown in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php on line 238