Design dla zwierząt.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2011-11-25 11:52   Bookmark and Share

DESIGN DLA ZWIERZĄT to rewelacyjna inicjatywa, której celem jest zebranie pieniędzy na rzecz fundacji ARGOS, pomagającej niechcianym psom i kotom, między innymi w ramach Biura Ochrony Zwierząt. Projektanci i sklepy z całej Polski przeznaczają na rzecz akcji meble i akcesoria, które w pierwszym tygodniu grudnia zostaną sprzedane na aukcji.

Organizatorką DESIGNu DLA ZWIERZĄT jest Krystyna Łuczak-Surówka, historyk i krytyk designu, która dzięki swej ogromnej sympatii zaraziła pomysłem przyjaciół z branży i w ciągu zaledwie tygodnia otrzymała już ponad 100 przedmiotów. Design zbierany będzie do końca listopada. Kolejny etap to promocja AUKCJI w czasie jej trwania, a następnie wysyłka przedmiotów do zwycięzców tak, by otrzymali zakupiony towar jeszcze pod choinkę. Po świętach nastąpi rozliczenie akcji i zakup NOWOROCZNYCH PREZENTÓW DLA ZWIERZĄT według listy zapotrzebowania Fundacji.

ZESPÓŁ AKCJI DDZ to Krystyna Łuczak-Surówka, Agata Dawidczyk, Marta Kołacz oraz wielu innych przyjaciół, którzy wierzą w powodzenie idei „podaj dalej”. Przepraszam! Nie zapominajmy o prywatnej asystentce Krystyny HAJIME, suczce rasy Akita, która jeździ z nią nawet na wykłady na ASP - wrosła już w pejzaż uczelni i jest niezwykle lubiana. Natomiast twarzą, a raczej „mordką” akcji została ostatnio COSIA, maleńka kotka znaleziona w piwnicy bez matki.


, DDZ, design dla zwierząt,
Nie zapominajmy o prywatnej asystentce Krystyny HAJIME, suczce rasy Akita, która	jeździ z autorką akcji nawet na wykłady	na ASP - wrosła już w pejzaż uczelni i jest niezwykle lubiana.

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry