Wybrano najlepszą architekturę roku 2011.

Kategoria: Architektura, Dodano: 2011-11-03 09:46   Bookmark and Share

Już znamy 12 najlepszych budynków z całego świata - zwycięzców pierwszego dnia festiwalu architektoniczne WAF Awards 2011. Prezentacja nagród odbyła się wczoraj podczas trwającego w Barcelonie święta międzynarodowej architektury - World Architecture Festival.

World Architecture Festival jest jedną z największych na świecie, otwartą i interaktywną prezentacją światowej architektury. Konkurs przyciąga zarówno małe, regionalne studia architektoniczne, jak i największe gwiazdy - najważniejsza bowiem jest jakość i zaangażowanie w projektowanie najbardziej ekscytujących budynków. W tym roku, z ponad 700 zgłoszeń z 66 różnych krajów, wybrano pierwsze 12 najlepszych pomysłów w swoich kategoriach.

Dzisiaj, prezentujemy wam japoński InBetween House stworzony przez Tsutsui & Associates. Dom, przepięknie położony na zboczu gór regionu Karuizawa, został uznany za najlepszy w kategorii "World villa 2011".


Zdjęcia: Iwan Baan
World Architecture Festival, WAF Awards,
World Architecture Festival, WAF Awards,
World Architecture Festival, WAF Awards,
 Koji Tsutsui & Associates, Environmental Engineer N/A, Structural Engineer  Mr Hirotsugu Tsuboi, Hirotsugu Tsuboi Structural Engineers, Japan

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry