Starkey. Muzyka zaprojektowana

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2011-10-19 10:41   Bookmark and Share

Dziwisz się, że piszemy też o muzyce? Warszawski klub 1500m2 to miejsce, gdzie łączy się wiele sztuk - od muzyki po design. Dlatego chcemy wam czasami przypomnieć o tym, co kreatywni organizatorzy wymyślili tym razem.

Zapraszamy was na elektroniczne brzmienie muzyki Starkeya - typowo angielskie granie z dużą ilością bassu.

Starkey na stale związany byl z nowojorskim Trouble &Bass, jednak szerszej publiczności zaprezentowała go Mary Ann Hobbs. To dla niej nagrał przełomowy mix, a także w ciągu 2 godzin przed kamerami stworzył kawałek, który doszedł do 6 miejsca listy BBC Radio 1.

Bo to właśnie nowatorskie podejście do aranżu i kompozycji tworzą ze Starkeya artystę wyjątkowego. Obecnie, pracując w studio z Guyem Stigworthem, komponuje i produkuje min. dla Kelis, Missy Elliot, MIA, Dizzee Rascal czy Bjork.

Jako DJ jest tak zwanym trendestterem, jego audycja w radio SubFM ma tłumy wyznawców, nie gra w cotygodniowym rytmie, starannie wybierając daty tournee i grając tylko największe imprezy. Polską publiczność oczarował w 2010 roku serwując bezprecedensową mieszankę na Festiwalu Audioriver. Teraz, czas na kolejne show.

29.10 Spaced out bass: STARKEY (Planet Mu //USA) @1500m2

Starkey (Planet Mu /Filadelfia US)
Tom Encore 
Kwazar
MCQ
Artfruit


muzyka, 1500m2 do wynajęcia,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry