Rozwiń i ciesz się kolorem.

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2011-09-08 12:13   Bookmark and Share

Zainspirowana artykułem Palapy "nie bój się żółtego", odszukałam lampę, która już jakiś czas temu przyciągnęła moją uwagę. Nowoczesna lampa nawiązująca do industrialnego klimatu i oświetlenia w starych przestrzeniach fabryk. Zaprojektowana przez szwedzką grupę projektową From Us with Love dla duńskiego Muuto jest nowym wcieleniem znanej wszystkim formy. Tym razem, wykonane z silikonu w intensywnych barwach. Miękkie tworzywo sprawia że świeżo zakupiona lampa przychodzi do nas pięknie złożona, wystarczy otworzyć i rozwinąć.

Który kolor wybieracie?

Julita Wojczakowska
Z wykształcenia lekarz weterynarii, na co dzień pasjonatka mody i designu, autorka bloga Example.pl, który wypełnia każdą wolną chwilę jej życia. Lubi rzeczy ładne i posiada ogromną chęć dzielenia się swoimi upodobaniami.

Na kanwie zamiłowania do estetyki powstał w 2007 roku blog, który prezentuje wyselekcjonowane projekty designerów z całego świata. Design, moda, lifestyle, wydarzenia, smaki, to tylko niektóre kategorie.

Od kiedy na świecie pojawiły się Zosia i Ola, znajdują tam również coś dla siebie modne mamy. Czasem na poważnie, często z humorem, zawsze subiektywnym okiem. Pisany aby zachęcić do dyskusji nad pomysłami ludzi twórczych.


Muuto,
Muuto,
Muuto,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry