Zaprojektuj koszulkę festiwalową.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2011-09-08 11:43   Bookmark and Share

Już za miesiąc rozpocznie się w Krakowie 36. edycja międzynarodowego festiwalu Krakowskie Reminiscencje Teatralne. Tymczasem, zapraszamy na konkurs, którego celem jest wyłonienie projektu na koszulkę festiwalową.

Na prace konkursowe można głosować za pośrednictwem strony www.letsfunky.com. Spośród projektów z największą liczbą głosów organizatorzy wybiorą zwycięzcę, na którego czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Krakowskie Reminiscencje Teatralne to festiwal, którego pierwsza edycja odbyła się 1975 roku. Pomimo tego, że jest to jeden z najstarszych przeglądów teatralnych w Polsce, poszukuje tego, co w tej sztuce najbardziej odkrywcze i świeże. Tegorocznemu festiwalowi towarzyszy – odbywające się po raz pierwszy w Polsce – spotkanie sieci IETM, która skupia ponad 400 organizacji z 45 państw świata, działających w obszarze sztuk performatywnych. Polskim i międzynarodowym odbiorcom zostanie zaprezentowana nasza rodzima scena teatralna, a także przedstawienia z krajów należących do Partnerstwa Wschodniego, Rosji, Wielkiej Brytanii i regionu Nadrenii i Westfalii.


konkurs, Krakowskie Reminiscencje Teatralne, Kraków,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry