Organiczne wzory na meblach.

Kategoria: Design, Dodano: 2011-06-29 09:37   Bookmark and Share

Aqua Creations to ciekawe połączenie idei artystycznych oraz designu, to nadanie funkcji użytkowych obiektom, które chcą nazywać się sztuką. Studio, założone w 1994 przez projektantkę - artystkę Ayalę Serfaty i fotografa Albiego Serfaty, od początku istnienia stawiało sobie za cel tworzenie elementów wyposażenia wnętrz poprzez naturalne, artystyczne rękodzieło. Aqua Creations bardzo szybko zdobyło reputację marki innowacyjnej, łączącej pracę rzemieślniczą z najnowszą technologią, wspierającej zrównoważony rozwój.

Ayala Serfaty, która wywodzi się kręgów sztuk pięknych, weszła pewnie w świat designu, tworząc swój własny, niepowtarzalny język wizualny. Zmysłowość materiałów i form, nawiązanie do wzorów organicznych świata przyrody, delikatne światło to charakterystyczne cechy stylu Aqua Creations. Pomimo intensyfikacji procesu produkcyjnego i wzmożonej dystrybucji w wyniku ogromnego sukcesu marki, Ayala Serfaty nadal współpracuje z wykwalifikowanymi rzemieślnikami, którzy są gwarantem niepowtarzalności każdego obiektu.

Aqua Creations tworzy i produkuje w Tel-Awiwie, gdzie powstają wszystkie projekty i prowadzone są badania nad nowymi technologiami.


Aqua Creations,
Seria Gladis
Apaya Limited Edition 2010
Aqua Creations,
Aqua Creations,
Siedzisko Rapa
Aqua Creations,
Aqua Creations,
Aqua Creations,
Kolekcja Takonoma 2011

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry