Moda, zabawki, design dla dzieci.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2011-06-13 20:06   Bookmark and Share

"Pchli Targ" to pierwszy w Warszawie kiermasz produktów wyłącznie dla dzieci. Impreza skierowana do rodziców, którzy szukają dla swoich maluchów ładnych, oryginalnych ubrań, zabawek i innych przedmiotów przydatnych małemu człowiekowi. "Pchli Targ" to moda, zabawki, design, fotografia – wszystko w tym samym miejscu i czasie.

W kiermaszu weźmie udział 30 wyselekcjonowanych wystawców: artystów, projektantów, właścicieli sklepów internetowych. Ludzi zdolnych, kreatywnych - często rodziców - którzy mają potrzebę tworzenia dla dzieci produktów alternatywnych do tych, które znajdujemy na większości sklepowych półek. Organizatorzy stawiają na estetykę, jakość i oryginalność. Chcą zbiorowo powiedzieć 'NIE' chińskiej produkcji, plastikowym stworom, zalewającym dziecięcy rynek z każdej strony.

Miejsce, w którym odbędzie się letni "Pchli Targ" jest magiczne. Spokojna 15 to znajdująca się w XIX-wiecznym budynku należącym do Akademii Sztuk Pięknych restauracja przy ulicy Spokojnej 15 w Warszawie. Jest cicho, spokojnie, zielono i klimatycznie. Kiermasz odbędzie się na urokliwym brukowanym dziedzińcu kawiarni. Będzie słońce, trawa, leżaki, lemoniada i piękne rzeczy do kupienia.

WSTĘP WOLNY!!

Zapraszamy 19 czerwca do Warszawy!

1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry