Pokaż się w Londynie. Konkurs dla projektantów.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2011-06-06 16:24   Bookmark and Share

British Council i Ambasada Brytyjska zapraszają do udziału w konkursie Young Creative Entrepreneur (YCE) – Design and Fashion Award 2011, którego celem jest uhonorowanie osiągnięć i wsparcie rozwoju młodych przedsiębiorców działających w obszarach designu i mody. Uczestnik może być również artystą, ale talent artystyczny nie będzie brany pod uwagę w procedurze oceniania – jedynym kryterium będą zdolności świadczące o przedsiębiorczości w branży.

Konkurs Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award ma za zadanie wyłonić na całym świecie młodych, obiecujących przedsiębiorców branż designu i mody i uhonorować ich osiągnięcia w rozwijaniu tych przemysłów, w tym budowaniu i promowaniu rynków lokalnych.

Od 2005 r. 80 młodych przedsiębiorców działających w obszarze designu i mody z ponad 40 krajów wzięło udział w programie. Od tego czasu stale rozbudowuje się sieć współpracujących ze sobą uczestników programu, czego owocem są nowe przedsięwzięcia, projekty, kolekcje mody, rozbudowane programy międzynarodowych festiwali designu i tygodni mody w Brazylii, Indiach, Indonezji, Meksyku, Sri Lance i wielu innych krajach.

We wrześniu 2011 r. zwycięzcy krajowych edycji konkursu z całego świata wezmą udział w wyjeździe studyjnym do Wielkiej Brytanii, gdzie będą mieli możliwość nawiązać kontakty biznesowe i wymienić pomysły z przedsiębiorcami sektora designu i mody z Wielkiej Brytanii i świata. Pobyt obejmie udział w London Design Festival i London Fashion Week


1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry