O designie we Wrocławiu.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2011-05-30 09:10   Bookmark and Share

Galeria Wnętrz Domar z Wrocławia już po raz trzeci organizuje akcję "Dizajn udomowiony". Od 9 czerwca macie szansę oglądać kilka ciekawych prezentacji nowych produktów galerii.

W tym roku "Dizajn udomowiony" poświęcony jest głównie firmom meblarskim, które stawiają na dobre wzornictwo – stąd m. in. ekspozycja „Meble – wczoraj i dziś” prezentująca ewolucję projektowania polskich mebli w ciągu ostatnich 20 lat oraz panel dyskusyjny dotyczący przyszłości polskiego wnętrzarstwa i możliwości jego rozwoju.

Wystawy przygotowane na potrzeby „Dizajnu udomowionego” 2011 będzie można oglądać do 9 lipca. W tym czasie na terenie galerii będzie funkcjonował specjalny system oznaczeń nowości i ciekawych mebli prezentowanych na poszczególnych stoiskach. Odwiedzający galerię będą mieli do dyspozycji mapki z zaznaczonymi nowościami, ekspozycjami i specjalnymi propozycjami.

Zapraszamy!


W Galerii Domar odbędzie się także ogólnopolska premiera concept store Galeria Noti – w tej nowej przestrzeni handlowej zobaczymy m. in. premierową kolekcję King autorstwa Piotra Kuchcińskiego.
Galeria Dormar,
Galeria Dormar,
Wystawa prosto z targów w Mediolanie uzupełniona o dodatkowe modele. Ponad 30 krzeseł stworzonych przez Paged Design Team i 14 polskich projektantów pod nadzorem Jadwigi Husarskiej-Chmielarz, ponadto kolekcja Czarodzieje oraz meble powstałe w ramach współpracy ze studentami z krakowskiej ASP. Wrocławianie na pewno zainteresują się reedycją modeli krzeseł autorstwa Mariana Sigmunda, architekta i projektanta żyjącego w latach 1902-1993, założyciela Spółdzielni Artystów „Ład”, związanego również z wrocławskim ASP.

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry