Design dla dzieci.

Kategoria: Design, Dodano: 2011-05-23 20:01   Bookmark and Share

Ach ta skandynawska funkcjonalność! Pod krzesełkami A Chair projektant Frederic Collette umieścił szufladę na magnesik, dzięki czemu nie otworzy się podczas przenoszenia. Kiedy siedziska nie są używane, można je ustawić jedno na drugie, tak, by udawały komodę. Inspiracja literą A nie jest przypadkowa, w ten sposób dzieci nie mogą oddawać się swojemu ulubionemu hobby - bujaniu się na krzesełkach. Ładne, funkcjonalne i bezpieczne A Chair idealnie pasują do pochodzącego z tej samej kolekcji stolika z szufladami.

Collect furniture to duńska firma, której podstawową grupą docelową jest zadowolony, mały “badacz - urwis” oraz jego rodzic. Wielofunkcyjne meble mają cieszyć zarówno dzieci, jak również dorosłych - przecież zabawki, na przekór staraniom rodziców, stają się dominującym elementem wyposażenia wnętrz.

Sprytne pomysły na bezpieczne i ładne meble znajdziecie na www.dizajndladzieci.plDizajndladzieci,
Dizajndladzieci,
Dizajndladzieci,

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php:238 Stack trace: #0 /home/sconsulting/ftp/palapa/index.php(18): include() #1 {main} thrown in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php on line 238