Zegarki znaczki. Codziennie inny.

Kategoria: Design, Dodano: 2011-05-11 11:13   Bookmark and Share

Zazwyczaj kwadrat lub prostokąt, perforowane brzegi, przeróżna grafika i tematyka serii, wersje okolicznościowe oraz możliwość przyklejenia w dowolne miejsce. Nie, dzisiaj nie o poczcie polskiej, ale marce S.T.A.M.P.S., dla której znaczki stały się wzorem do stworzenia zegarków.

S.T.A.M.P.S. można nosić standardowo na ręce - jak każdy inny nudny zegarek. Ale możesz też zaszaleć - wielokrotnie przyklejać i odklejać na torbę, na ubranie, na komputer, w samochodzie, łazience. Wszystko dzięki specjalnej taśmie firmy 3M, która nie zostawia śladów i jest trwała.

S.T.A.M.P.S. postawiło w 100% na design i to właśnie różnorodność grafiki wyróżnia je na półkach sklepowych. Małe dzieła sztuki projektowane są przez najlepszych ilustratorów.

Na sezon wiosna/lato 2011 przygotowano dla nas prawdziwy zawrót głowy. Mnogość kolorów i wzorów skusi każdego. W nowej kolekcji pojawiły się także Belty – kolorowe bransoletki, które pełnią rolę bardzo oryginalnego dodatku do stroju.

Warto również zwrócić uwagę na ostatnią limitowaną serię stworzoną dla fundacji Rak’n’Roll, a którą zaprojektowała znana polska rysowniczka – Endo. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na odnowienie kolejnej poczekalni onkologicznej.


STAMPS,
STAMPS,
Najnowsza kolekcja wiosna/lato 2011.
STAMPS,
Warto również zwrócić uwagę na ostatnią limitowaną serię stworzoną dla fundacji Rak’n’Roll, a którą zaprojektowała znana polska rysowniczka – Endo.  Całkowity dochód zostanie przeznaczony na odnowienie kolejnej poczekalni onkologicznej.

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry