So...polish!

Kategoria: Design, Dodano: 2011-04-26 14:04   Bookmark and Share

Polskie produkty wyposażenia wnętrz projektowane przez naszych rodzimych designerów pojawiają się w wielu sklepach internetowych. Mało jest jednak takich miejsc, które w ciekawy sposób zachęcą nas do kupowania polskiego designu, i które byłyby tak uroczono polskie.

Dlaczego warto odwiedzić SO POLISH? Głównym celem galerii jest skupienie pod jednym adresem jak największej liczby polskich produktów. SO POLISH zbiera przedmioty emanujące pozytywną energią, przemyślane i użyteczne.

Obecnie sklep współpracuje z polskimi projektantami takimi jak Boogie Design, DBWT, Kafti Design, Iwona Kosicka, Gabriela Gaul-Kucharczyk, Muka-Studio, OODesign, Protein Design, Puff-Buff Design, Robert Szuba, Aleksandra Teodorczyk i Tabanda. Galeria planuje wciąż poszerzać ofertę o nazwiska już znane i cenione, jak również wspierać nowych, niezależnych twórców.


Producent Iwona Kosicka. Kolekcja lamp ARANA zdobyła nagrodę Rdzenia Designu za najbardziej designerski produkt roku 2009 w konkursie MACHINA DESIGN AWARDS 2009.
Protein Design. PLECIAKI, wyplatane z gazet, powstały z inspiracji tradycyjnym, często spotykanym na wsiach, wiadrem emaliowanym. Zaprojektowano do nich specjalne poduchy, które mogą służyć oddzielnie jako pufki, a w zestawie z Pleciakiem jako siedzisko czy schowek.
Wieszak Pałac Kultury projektu Roberta Szuby.
Lampa Cebula projektu DBWT
Poduszka z motywem bajki o Jasiu i Małgosi. Producent Mudo Design.

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry