Tylko dla fanów Manolo Blahnika.

Kategoria: Trendy, Dodano: 2011-03-11 12:38   Bookmark and Share

Czasami odrobina luksusu działa jak lekarstwo. Dla niektórych zakup butów to wręcz terapia antystresowa. Zatem wszyscy wielbiciele nowojorskiego stylu trzymajcie się krzeseł.

TOUS I MANOLO BLAHNIK – obie znane marki postanowiły połączyć siły, i wprowadzić na rynek niezwykłą biżuterię ukazująca piękno „Campari” – słynnych, mitycznych butów Blahnika, które pojawiły się na nogach trendsetterek w 1994 roku. Dzięki obecności w niezliczonej ilości filmów, szybko stały się ikoną dobrego stylu. „Campari” za sprawą TOUS zmieniły się właśnie w piękną biżuterię. Światowa premiera Manolo Blahnik for TOUS - złotego łańcuszka z bucikiem miała miejsce w Meksyku i na Manhattanie, w Rockefeller Center. Teraz wisiorek trafia do sprzedaży w 300 salonach TOUS na całym świecie. Można go już kupić w Krakowie, Poznaniu i Katowicach.

Wygraj buty Manolo Blahnika.

Współpraca TOUS I MANOLO BLAHNIK zaowocowała stworzeniem specjalnej strony internetowej. Zapraszamy na www.manolofortous.com, gdzie winda zabierze Cię na szczyt drapacza chmur na Manhattanie. Podziwiając imponującą panoramę Nowego Jorku, możesz stać się wirtualnym właścicielem mieszkania w samym sercu miasta. Strona związana z nową kolekcją biżuterii oferuje możliwość wygrania prawdziwych „Manolos”. Odwiedzając jedno z nowojorskich mieszkań, należy zarejestrować swoje imię. „Zakup” mieszkania możliwy jest za pośrednictwem poczty e-mail lub strony na Facebooku. Będąc wirtualnym właścicielem apartamentu, bierzesz udział w losowaniu wisiorka „Campari”.

Trochę to wszystko skomplikowane ale czego nie robi się dla Manolo!Manolo Blahnik, TOUS,
Manolo Blahnik, TOUS,
Manolo Blahnik, TOUS,
Manolo Blahnik, TOUS,
Manolo Blahnik, TOUS,
Manolo Blahnik, TOUS,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry