Dni designu w Loft 21.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2011-03-07 11:03   Bookmark and Share

Wiosenne poruszenie! W zeszłym tygodniu zaprosiliśmy was na imprezy i warsztaty do Krakowa i Gdańska. Teraz kolej na Warszawę.

Warto zajrzeć do nowo otwartego salonu LOFT 21 na "Dni Designu". Odwiedzający będą mieli możliwość bezpłatnych konsultacji z projektantami i otrzymają wyjątkowe rabaty na zakup poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz. Zostaną również zaprezentowane najnowsze rozwiązania techniczne w aranżacji przestrzeni. Codziennie w godzinach 11:00-19:00 imprezie towarzyszyć będą wystawy nowoczesnej fotografii i malarstwa uznanych artystów: Kerajaga, Jarosława Betleja i popularnych młodych designerów.

Organizatorem wydarzenia jest marka EBANO design, przedstawiciel wielu ekskluzywnych marek meblarskich: Mercantini, Tonon, AntonelloItalia, Busnelli i Cinova, Calia Italia, Flexteam, Oscar Italia. W asortymencie firmy dostępne są również lustrzane telewizory Mirror TV, kominki Planika, panele ścienne Decorativos, oświetlenie Vibia i ekskluzywny sprzęt AGD marek Miele, Gaggenau, i Siemens S-line.

Adres: LOFT 21, ul. Marynarska 21, Warszawa.


Decorativos, Eban Design,
Decorativos, Eban Design,
Decorativos, Eban Design,
Decorativos, Eban Design,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry