Londyn wybrał najlepsze produkty 2011.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2011-03-01 18:16   Bookmark and Share

Jeżeli istnieją konkursy, które określają obowiązujące trendy, to z pewnością należy do nich Brit Insurance Design Awards. Warto śledzić pomysły, wzory i koncepcje, które co roku w Londynie nagradza międzynarodowe jury specjalistów z branży design. Zwycięzcy siedmiu kategorii to najlepsi z najlepszych ostatnich 12 miesięcy.

W tegorocznym Brit Insurance Design Awards, Londyńska wypożyczalnia rowerów TFL’s Barclays Cycle Hire okazała się najlepsza w kategorii transport. Kolekcja jesień/zima 2010 firmy Uniqlo’s zaprojektowana przez Jil Sander jest produktem numer jeden w dziedzinie mody, natomiast IKEA pogrążyła swoich konkurentów grafiką ostatniej książki kucharskiej. Jako najlepszy produkt uznano energooszczędną żarówkę Plumen za innowacyjne oraz przyjazne wzornictwo. Meblem roku 2011 zostało krzesło Branca Industrial Facility, a w kategorii Interactive zwyciężył magazyn Flipboard. Open Air Library w Niemczech zostało nagrodzone za najlepszą architekturę.

Spośród siedmiu zwycięskich projektów, już 15 marca w londyńskim Design Musuem zostanie wybrany jeden, najważniejszy. Wszystkie nominowane produkty można zobaczyć na wystawie do sierpnia. Zapraszamy!Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php:238 Stack trace: #0 /home/sconsulting/ftp/palapa/index.php(18): include() #1 {main} thrown in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php on line 238