Świątecznie, kreatywnie dla całej rodziny.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2010-12-23 20:52   Bookmark and Share

Jak konstruktywnie spożytkować przedświąteczną energię? Jak nie poddać się komercyjnym szaleństwom? Jak sprostać supermarketom, gadżetom i telewizyjnym czarownicom? Może przemyślane, kreatywne zajęcia dla całej rodziny w DADA?

DADA nie jest typową świetlicą, przechowalnią dzieci czy kółkiem plastycznym. Idea zrodziła się w głowach szwagierek - Magdy i Kasi, a dojrzewała razem z ich dziećmi, nabierając coraz bardziej realnych kształtów.

Pomysł stworzenia miejsca dla dzieci przyjaznego, dostosowanego do ich potrzeb, wypełnionego po brzegi twórczą atmosferą, gdzie wkrada się odrobina zaczarowanego świata prosto z bajki, gdzie każdy może stworzyć Wielkie Dzieło, przekonać się, że jest zupełnie wyjątkowy, pojawił się w sposób naturalny, wynikający z potrzeby kreatywnego zagospodarowania czasu wolnego dzieci.

I tak, na przedświąteczny stres dla całej rodziny, DADA zaproponowała prawdziwą, zimową, twórczą atmosferę! Zorganizowano PIERNIKOWE SZALEŃSTWO – warsztaty kulinarne dla najmłodszych. Wypiek pierniczków reniferów, gwiazdek, autek, koników, a do tego CHOINKA Z PIERNIKA 3D. Oczywiście wszystko ozdobione lukrami, polewami i tysiącem małych dekoracji. Oprócz smakołyków były również warsztaty florystyczne – w trakcie wykonywania pięknych stroików pachniało lasem, piernikami i kawą. Nie zabrakło domowych, ręcznie robionych zabawek – tych sprzed lat, o których już zapomnieliśmy. Były też kolędy - Agnieszka Wiśniewska zamieniła maluchy w “Anielski” chór, a Ania Gołębiowska zaprosiła na mini sesje zdjęciowe w klimacie Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy DADA za cudowną atmosferę! Zerkniemy na waszą stronę internetową w 2011 - z pewnością znajdzie się coś bardzo oryginalnego i ciekawego dla dzieciaków.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!DADA,
DADA,
DADA,
DADA,
DADA,
DADA,
DADA,
DADA,
DADA,
DADA,
DADA,
DADA,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry