Puzzle ścienne.

Wzory Tres Tintas

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2010-12-22 12:23   Bookmark and Share

W okresie przedświątecznym poszukujemy idealnych produktów, które jak przypadło na tę porę roku, zawierają w sobie odrobinę elegancji, zadumy ale też i prawdziwego szaleństwa.

Jedziemy zatem do naszej ulubionej Barcelony, skąd pochodzi marka Tres Tintas. Założona przez trzech braci Jaime, Mitos i Daniel Bermejo, nawiązuje do rodzinnej tradycji rozpoczętej przez ich ojca, twórcy fabryki tapet.

Synowie wybrali jednak inną drogę, nadając rodzinnym interesom bardziej nowoczesny charakter. Postawili na design, sztukę, międzynarodowych projektantów, ekologię i zrównoważony rozwój. Współpracując z najlepszymi architektami wnętrz i designerami, wprowadzili również nowy asortyment - tkaniny oraz meble. Jednak kluczem do sukcesu niezwykłych form i wzorów są artyści, którzy pieczołowicie pracują nad każdym elementem, tworząc z produktów Tres Tintas swoje kolejne dzieła sztuki.

Prezentujemy najnowszą kolekcje tkanin i tapet Tres Tintas, dla której inspiracją było życie Sophie von Fürstenberg, ekscentrycznej arystokratki, artystki i podróżniczki, tworzącej w zeszłym stuleciu w Barcelonie.

Tres Tintas,
Tres Tintas,
Tres Tintas,
Tres Tintas,
Tres Tintas,
Tres Tintas,
Tres Tintas,
Tres Tintas,
Tres Tintas,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry