Uwolnij projektowanie z Lessefere.

Kategoria: Design, Dodano: 2010-12-20 10:37   Bookmark and Share

Zostań Łowcą Dizajnu - weź udział w akcji „Lessefere uwalnia projektowanie” i stwórz okładkę koperty lub plakat dla EMMA PAK, wykorzystując w swym projekcie tajemniczą postać Lessefere.

Głównym partnerem akcji jest Gdańsk 2016, dla którego podstawą jest „Wolność kultury. Kultura wolności” i właśnie w imię tej zasady portal ŁowcyDizajnu zaprasza do współpracy wszystkich wielbicieli projektowania.

Kim jest Lessefere?

Lessefere jest projektem postaci. Twoim zadaniem jest graficzna interpretacja jednego dnia z jego życia. To wy zdecydujecie o jego przygodach, gdzie bywa jak się ubiera, co w przyszłości stanie się podstawą komiksu, a może i kreskówki. Jedna postać kreowana przez setki, tysiące osób!

Imię Lessefere wywodzi się od francuskiego zwrotu laissez-faire czyli pozwólcie działać, czynić – UWOLNIĆ PROJEKTOWANIE.

Dlaczego warto przyłączyć się do Lessefere?

Lessefere promując samego siebie, równocześnie promuje Twoją twórczość, a przede wszystkim buduje sieć kontaktów społeczności skupionej wokół projektu, czyli również wokół Twoich pomysłów.

Lessefere jest obecny na takich portalach jak Facebook, Twitter, Digart, Behance, DeviantArt, czyli odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i kolejne kanały promocji Twojej twórczości!

Do dzieła!

Wystarczy że, wykorzystując postać Lessefere, stworzysz jedną dobrą pracę, którą uwolnisz na licencji Creative Commons, dzięki czemu szybciej trafi do większego grona odbiorców. Umiejętnie dziel się swoim talentem! Więc nie czekaj i przyłącz się do Lessefere!!!1
1

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry