Ciekawe miejsce o smaku lukrecji.

Kategoria: Trendy, Dodano: 2010-12-13 11:50   Bookmark and Share

Dzisiaj, przedstawiamy nasze najnowsze odkrycie internetowe – sklep Licoreese z pięknymi produktami, estetycznej oprawie i dużej energii założycielki.

Anna Pięta jako nałogowa działaczka non profit, nieuleczanie chora na kulturę i sztukę, postanowiła wreszcie zamknąć swoje fascynacje w nieco komercyjną formę. Zajęła się sprzedażą internetową produktów według własnego projektu oraz innych mniej znanych designerów. Cały asortyment związany jest z ideami „ponownego użycia” w stylu vintage, sprawiedliwego handlu, recyklingu i niskich nakładów produkcji. Zero „made in China”, choć jak podkreśla właścicielka, patrząc przez pryzmat komponentów, czasami jest to nieuniknione. Wśród promowanych marek - Nina Raeber, Magdalena Grenda ZIGZAG BAG, ERZETKWADRAT oraz oczywiście Anna Pięta.

Nazwa wzięła się od słodko - słonej lukrecji, która przez swoją wielowymiarowość idealnie pasuje do zróżnicowanego asortymentu sklepu ale też podkreśla subiektywizm w wyborze. Lukrecja przecież nie wszystkim smakuje!

Strona łączy zainteresowania właścicielki w wielu różnych dziedzinach – wyszukuje i promuje to, co wydaje się wartościowe w jej przestrzeni. Właśnie dlatego nam bardzo się podoba!

Oferta cały czas będzie się poszerzać, bo sklep działa dopiero od kilku miesięcy. Zatem zaglądajmy i sprawdzajmy. Ania z pewnością nas mile zaskoczy!


Licoreese,
Licoreese,
Licoreese,
Licoreese,
Licoreese,
Licoreese,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry