Charytatywna akcja Mała Rzecz na świątecznie.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2010-12-02 20:25   Bookmark and Share

W całej Polsce ruszają imprezy świąteczne. Dzisiaj, propozycja z Warszawy.

Sklep "Bzik" już w sobotę zaprasza na "Projekt maskotka", czyli mikołajkowy kiermasz zabawek. Jest to świetna okazja do zakupu unikatowych, ręcznie robionych pluszaków i figurek. Autorki produktów, głównie studentki Wydziału Wzornictwa ASP, osobiście zaprezentują swoje prace.

Kiermaszowi towarzyszyć będzie akcja charytatywna "Mała Rzecz", którą Palapa od początku wspiera i dopinguje.

„Mała rzecz” to charytatywne przedsięwzięcie projektantek z Kafti Design oraz DADA Warsztatu Dziecięcej Twórczości, organizatora zajęć kreatywnych dla najmłodszych. W trakcie zajęć plastycznych z dziećmi powstały rysunki, które posłużyły do stworzenia serii produktów - taśm kreatywnych i fartuszków. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie, poprzez Ruch MAITRI, na wsparcie uczniów szkoły podstawowej w Doume w Kamerunie.

Zapraszamy już w sobotę na "Projekt maskotka" - mikołajkowy kiermasz dizajnerskich zabawek, w trakcie którego wspieramy akcję charytatywną Mała Rzecz.

Sklep bzik, Warszawa, ul. Radna 10, godz. 13-20.

Zapraszamy!


Mała Rzecz,
Pierwszy z produktów z serii Mała Rzecz - taśma kreatywna.
Mała Rzecz,
Podczas zabawy z dziećmi w wieku przedszkolnym powstały rysunki, które posłużyły do zaprojektowania elementów graficznych taśm dekoracyjnych.
Mała Rzecz,
Dochód ze sprzedaży taśm przeznaczony zostanie, poprzez Ruch MAITRI , na wsparcie uczniów szkoły podstawowej w Doume w Kamerunie.
Mała Rzecz,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry