Pomysł na wnętrze według mode:liny.

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2010-11-20 10:58   Bookmark and Share

Projektanci z pracowni mode:lina podzielili się z nami efektem ostatniej pracy. Niedawno zakończona, realizacja ich siedziby w piwnicach eleganckiego budynku z lat 60-tych w Poznaniu zaskoczyła nas odważnym pomysłem i perfekcyjnym wykorzystaniem taniego materiału.

Wierni idei, że wykorzystanie tanich materiałów nie musi oznaczać taniej aparycji, projektanci wykorzystali lakierowaną płytę OSB na podłogę oraz do produkcji mebli. Biurka, również wykonane z płyty OSB, zostały dodatkowo pokryte sztuczną skórą aby uczynić szkicowanie i rysowanie bardziej komfortowym. Oprawy oświetleniowe powstały ze standardowych, systemowych profili do ścianek G-K oraz świetlówek. Meble biurowe z OSB zapewniają intymną atmosferę pracy oraz skrywają okablowanie od komputerów i kosze na śmieci i makulaturę.

mode:lina to pracownia stworzona przez Pawła Garusa oraz Jerzego Woźniaka w 2009 roku w Poznaniu. Ich pasją jest tworzenie rzeczy pięknych, przy tym w pełni funkcjonalnych oraz przyjaznych środowisku. Projektując dążą do stworzenia produktu odzwierciedlającego indywidualny styl życia oraz zapewniającego maksymalne wrażenia.

mode:lina to ciągłe poszukiwanie nowych, zaskakujących rozwiązań. Ich celem jest tworzenie budynków doskonałych technologicznie bez popadania w stylistykę high-tech. Wierzą w moc detali. Jako projektanci reprezentują ideę “design thinking” bo przecież innowacyjne rozwiązania pomagają firmom wyróżnić się wśród konkurencji i realnie podnieść zainteresowanie marką oraz przychód.

mode:lina to otwartość na talenty. Do tworzenia świeżych i witalnych prac potrzebna jest atmosfera atelier, dlatego pracownia ma charakter otwarty, oparty na zasadzie ciągłej wymiany doświadczeń z osobami z zewnątrz (artyści, specjaliści, projektanci, przedsiębiorcy etc.) oraz współpracą z uczelniami i ośrodkami badawczymi. Chętnie angażują się w projekty społeczne promujące nowe trendy.

Modelina,
Modelina,
Modelina,
Modelina,
Modelina,
Modelina,
Modelina,
Modelina,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry