Poznaj Marmorin.

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2010-10-20 13:08   Bookmark and Share

Ważne aby było pięknie, niepowtarzalnie i bezpiecznie. Z taką dewizą marka Marmorin od ponad ćwierć wieku produkuje zlewy z magranitu oraz umywalki i brodziki z lanego marmuru. Sprzedaje produkty firmowane własnym logo, współpracuje też z wiodącymi światowymi markami. W skali roku na rynki w kraju i na świecie trafia około 200 tysięcy produktów, które służą miłośnikom domowego gotowania i kąpielowych rozkoszy w Polsce, Izraelu, Nowej Zelandii, Niemczech oraz wielu innych zakątkach globu. Niezależnie od kraju i kultury wszyscy kochają je za to samo.

Po pierwsze – precyzja wykonania i lekkość. Produkty z magranitu i lanego marmuru mają dokładnie takie wymiary, jak te podane w prospekcie, z dokładnością co do jednego milimetra. Poza dużą wytrzymałością ważną ich cechą jest lekkość. Dzięki temu nawet najbardziej masywnie wyglądające modele nie narażą mebli na obciążenie, które z biegiem lat skutkować może ich wypaczeniem.

Po drugie – szaleństwo kolorów i kształtów.
Praca projektanta w Marmorinie to ziszczony sen wielu designerów. Dzięki ogromnej plastyczności materiału jedynym ograniczeniem dla formy jest tu estetyka oraz wyobraźnia ich twórcy. Podobnie rzecz ma się z kolorami – klienci mogą dowolnie przebierać w bardzo szerokiej palecie barw, jaką produkt zostanie trwale zabarwiony.

Po trzecie – higiena i bezpieczeństwo pod specjalnym nadzorem. Kompozyt to materiał z założenia higieniczny – jego powierzchnia praktycznie pozbawiona jest porów, które mogłyby stać się siedliskiem wilgoci, brudu i bakterii. Dzięki temu sama pielęgnacja produktów sprowadza się do mycia ich ciepłą wodą z odrobiną octu. Wszelkie agresywne środki chemiczne, nieprzyjazne również ludzkiej skórze, są stanowczo odradzane przez producenta.

Swoich użytkowników wyroby Marmorinu zaskoczą nie tylko niespotykaną gładkością powierzchni i precyzją wykonania, ale i ciepłem, które sprawia, że są wyjątkowo miłe w dotyku.

Nie tylko coraz większa liczba nabywców oraz przyjazne artykuły prasowe towarzyszą ekspansji Marmorinu na rynek Polski. Piękne i funkcjonalne produkty z sukcesem zaczynają stawać w szranki o tytuły i nagrody. Rea – pierwsza na rynku wolno stojąca umywalka polskiej produkcji- otrzymała niedawno najwyższą pozycję w plebiscycie magazynu Łazienka Wybór Roku 2010.


Marmorin,
Marmorin,
Marmorin,
Marmorin,
Marmorin,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry