Moooi. Dużo namieszali.

Kategoria: Design, Dodano: 2010-10-01 12:12   Bookmark and Share

Już niedługo kolejna edycja festiwalu Łódź Design, na który serdecznie was zapraszamy. Gwarantujemy, że każdy z was znajdzie dla siebie coś odpowiedniego – od designu z pogranicza sztuki, przeglądu projektów uczestniczących w konkursach, poprzez prezentację szkół wzornictwa i wystawy specjalne, aż po konkretne wyposażenie wnętrz, które może znaleźć się w waszych domach! Do tego świetna zabawa nocą, konferencje i spotkania. Design ogarnia całe miasto!

Dzisiaj zapowiadamy wystawę specjalną Moooi - The Most Wanted Collection for Your Home, przygotowaną przez organizatorów festiwalu oraz sklep A-TAK Design. Jest to niepowtarzalna okazja aby w jednym miejscu zobaczyć projekty świetnych designerów dla marki, która od 2001 roku inspiruje i uwodzi świat wyposażenia wnętrz. Lampy zwierzaki, połyskujące abażury to trendy, które Moooi lansuje, a inny przejmują! Ich produkty niepostrzeżenie stały się połączeniem funkcjonalnych przedmiotów naszego wnętrza z obiektami unikatowymi, traktowanymi przez wielu jako ikony designu.

Założyciele Moooi – Marcel Wanders i Casper Vissers – zdecydowali zmienić już istniejącą markę Wanders Wonders w Moooi (co po holendersku oznacza „piękny”), z dodatkowym „o” ponieważ ich rzeczy są extra-piękne. Do współpracy włączono innych znanych projektantów, takich jak: Jurgen Bey, Bertjan Pot, Jasper Morrisson, Ross Lovegrove, Studio Job.

Przyjedz do Łodzi i zobacz!Łódź Design, Moooi,
Łódź Design, Moooi,
Łódź Design, Moooi,
Łódź Design, Moooi,
Łódź Design, Moooi,
Łódź Design, Moooi,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry