100% nowych trendów.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2010-09-13 12:41   Bookmark and Share

W dniach 23 – 36 września, East Court London zamienia się w absolutne centrum designu, gdzie projektanci, producenci, architekci i przedstawiciele firm zaprezentują swoją ofertę światowym profesjonalistom z branży. 100% Design London, uznawane obecnie za jedne z najważniejszych targów związanych z wyposażeniem wnętrz i wzornictwem, stanowi wysokiej klasy wydarzenie medialne, artystyczne oraz handlowe mające ogromny wpływ na współczesne trendy i kierunki rozwoju wzornictwa.

Londyńskie targi emanują swą siłą w kilku najważniejszych tematach. 100% Design to poświęcona wnętrzarstwu prezentacja najnowszej oferty międzynarodowych firm meblarskich, podczas której odbywają się najważniejsze premiery sezonu. Według organizatorów, nie ma imprezy, która podobnie jak 100% Design łączyłaby świat architektury i wzornictwa z nowoczesnymi, innowacyjnymi produktami, tworząc kreatywną mieszankę światowych sław designu.

Kolejny ważny dział to 100% Materials, będące platformą poświęconą dostawcom materiałów, tworzyw, surowców, komponentów oraz technologii, które w przyszłości staną się częścią gotowego produktu. 100% Materials odkrywa szereg nowości, wykorzystywanych przez designerów na całym świecie, niejednokrotnie lansując najnowsze osiągnięcia technologiczne, opatentowane rozwiązania materiałowe i koncepcyjne.

Na światowych targach 100% Design London nie zabraknie również świeżego powiewu kreatywnych prac nieznanych jeszcze szerokiej publiczności talentów. W ramach imprezy 100% Futures, we współpracy z Despoke, 100% Design poszukuje oraz kreuje kolejne gwiazdy designu. To właśnie tutaj prasa, producenci, dystrybutorzy oraz cała branża światowego designu odkrywa nowe koncepty oraz gotowe produkty, promując je dalej w formie wystaw, artykułów czy też intratnych umów handlowych.

Z nowości warto również zauważyć DESPOKE - specjalny blog uruchomiony przez organizatorów w kontekście 100% Design London, którego głównym celem jest promowanie najnowszych idei, produktów, technologii, materiałów oraz talentów projektujących na całym świecie!

Zobaczcie przedsmak tego, co będzie się działo w Londynie!


100% Design London,
www.grahambrown.com/uk
www.pinchdesign.com
www.camillameijer.com
www.bertolini.com.br
www.madeamano.com

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry