Eksperymentalny clip video.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2010-09-09 13:57   Bookmark and Share

Poznański SPOT. przyzwyczaił nas do nietypowych imprez z pogranicza sztuki i designu, a kolejna - TOUCH ils-elles KULTURA PŁCI, autorstwa Dawida Załęskiego i Grzegorza Adamskiego już w tym tygodniu.

Pierwszy etap - TOUCHE ME – instalacja Live Body Touch jest burzą mózgów, a raczej ciał – spontanicznym planem clip’u video. W SPOT. powstanie przestrzeń eksperymentalnego studia fotograficznego, gdzie modelki, modele, fotografowie, ludzie interesujący się modą i sztuką, którzy chcą eksperymentować z dotykiem i obrazem, dostaną ten sam temat - koszulki i swoje ciała. Pytanie jaką wybiorą interpretację. Mogą z koszulką i z sobą zrobić wszystko – założyć, zdjąć, podrzeć, przytulić, dotknąć. Całość sesji będzie dokumentowana na żywo za pomocą kamer i aparatów fotograficznych. Rezultatem projektu będzie instalacja dokumentalna w formie clip’u video.

Drugi etap to już sobotni POKAZ TOUCH – instalacja video fashion (reinterpretacja Body Touch). Wraz z pokazem, performance fryzjerstwa artystycznego JAGI HUPAŁO oraz dobra muzyka!

"Dotknij siebie i porusz innych swoim dotykiem ZRZUĆ, NARZUĆ, WYRZUĆ SIEBIE Z SIEBIE. Weź udział w niezwykłym projekcie… I pokaż nam jak widzisz DOTYK."

Zapraszamy!

Organizator: Fundacja SPOT., ul. Dolna Wilda 87, 61-501 Poznań. Partner: SHOT model management.SPOT,
SPOT,
SPOT,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry