Ruszyła rejestracja widzów na TEDx Kraków.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2010-09-02 12:05   Bookmark and Share

Koniecznie wejdź na stronę i zarejestruj się! Wszystko bardzo łatwe i zwinne - najważniejsze to pomysł jak przyczynisz się do rozpowszechniania idei TEDx.

Czym jest TED?

TED to akronim od technologia, rozrywka i design (Technology, Entertainment, Design) — trzy dziedziny, które kształtują naszą przyszłość. Ta periodycznie organizowana konferencja, gromadzi topowych intelektualistów i ludzi czynu z całego Świata, którzy dzielą się pasjonującymi ideami — dlatego TED to „Idee warte rozpowszechniania”. Bill Gates, Bill Clinton, Jane Goodall, Frank Gehry, Paul Simon, Sir Richard Branson, Philippe Starck oraz Bono to tylko niektóre z osobistości które wzięły udział w TED.

TERAZ KRAKÓW!

TEDx to lokalnie organizowane konferencje na licencji TED. Po Warszawie i Poznaniu przyszedł czas na Kraków - już 15 października w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie odbędzie się wielka burza mózgów.

Głównym celem organizatorów jest zaproszenie do Krakowa najciekawszych osób zajmujących się innowacyjnością z różnych stron świata i stworzenie panelu wymiany myśli, pomysłów i rozwiązań.

W chwili obecnej swój czynny udział w TEDxKraków potwierdzili:

- Sir Julian Rose
- Charles Crawford
- Rafał Styczeń
- Marcin Kiciński
- Michał Iwiński
- Ewa Gołębiowska
- Paul Mankiewicz
- Aron Solomon

Zapraszamy do Krakowa!


TEDx,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry