Książka o designie dla dzieci.

Kategoria: Trendy, Dodano: 2010-05-07 13:48   Bookmark and Share

Pamiętacie pierwszą w Polsce książkę o architekturze dla dzieci? Twórcy przebojowego i nowatorskiego "D.O.M.K.U" zdecydowali się pójść dalej w świat dziecięcej logiki i tym razem przybliżyć najmłodszym pojęcie designu.

W nowej książeczce „D.E.S.I.G.N.” stworzono przegląd 69 najciekawszych projektów wzornictwa przemysłowego z ostatnich 150 lat, nie zapominając o największych gwiazdach takich jak Le Corbusier czy też Philippe Starck.

Poprzez dowcipne opisy i ilustracje, książka tłumaczy najmłodszym proces projektowania, uświadamia i uwrażliwia na wszechobecny design.

Autorzy:

Ewa Solarz – skończyła Historię Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka w magazynie „Dom&Wnętrze”. Dziś tworzy internetowy poradnik wnętrzarski www.domplusdom.pl. Mama Jaśka i Marianki. „D.E.S.I.G.N.” jest jej pierwszą książką.

Aleksandra i Daniel Mizielińscy, czyli HIPOPOTAM STUDIO – art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy m.in. książek „D.O.M.E.K.” i „Miasteczko Mamoko”.D.O.M.E.K, Hipopotam Studio,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry