Polacy projektują kubki dla BoConcept.

Kategoria: Design, Dodano: 2010-03-03 15:10   Bookmark and Share

Konkurs firmy BoConcept na projekt kubka rozstrzygnięty! Międzynarodowe jury składające się z projektantów i stylistów ogłosiło werdykt i przedstawiło sześć nagrodzonych wzorów. Trzy spośród nich pochodzi z Polski – to kolejny wielki sukces naszych projektantów!

Celem konkursu było stworzenie platformy, dzięki której zdolni i pomysłowi projektanci, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, mogli zaprezentować swoje artystyczne pomysły. Internauci mieli za zadanie zaprojektować nowoczesny, designerski kubek. Na trwający od 2 listopada do 31 grudnia 2009 r. konkurs zgłoszono 13.554 prace z ponad 30 krajów, z czego ponad 1.500 z Polski.

Zwycięskie wzory zostaną skierowane do produkcji i wejdą w skład limitowanej kolekcji dodatków BoConcept 2010/2011. W salonach znajdą się od 1 września 2010. Do tego czasu projekty można podziwiać na stronach internetowych organizatora. Autorzy nagrodzonych prac, poza zaszczytnym tytułem “międzynarodowego projektanta BoConcept”, otrzymają fotel Imola w dowolnym obiciu ze skóry lub tkaniny oraz komplet sześciu kubków z limitowanej kolekcji dodatków, każdy kubek będzie sygnowany nazwiskiem i krajem pochodzenia autora projektu.

Wśród nagrodzonych projektantów znalazły się: Katarzyna Pastuszak, Marta Wołyniec, Daria Wawrzkiewicz.

Gratulujemy!


BoConcept,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry