Zaprojektuj logo dla Lublina.

Kategoria: Design, Dodano: 2010-01-14 11:18   Bookmark and Share

Koordynator projektu „Wielokulturowy Lublin” – Dział Edukacji Centrum Kultury w Lublinie ogłasza konkurs na logotyp i koncepcję graficzną materiałów promocyjnych wydarzenia.

Festiwal „Wielokulturowy Lublin” to cykl wydarzeń artystycznych prezentujących kulturę mniejszości narodowych i wyznaniowych mieszkających na terenie miasta Lublina. W programie znajdują się spotkania, wykłady, wystawy, koncerty, warsztaty i wiele innych propozycji skierowanych do szerokiej grupy odbiorców. W dotychczasowych edycjach projektu udział wzięły mniejszości: białoruska, buddyjska, czeczeńska, ewangelicka, grekokatolicka, muzułmańska, prawosławna, romska, ukraińska i żydowska.

Więcej informacji o projekcie Wielokulturowy Lublin na stronie www.ck.lublin.pl w zakładce Wydarzenia. Konkurs trwa do 28 lutego 2010 roku, a zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2500 PLN brutto.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dostarczenie osobiście lub drogą pocztową prac konkursowych na adres Działu Edukacji Kulturalnej Centrum Kultury w Lublinie ul. Narutowicza 32.

Kontakt:

Dział Edukacji Kulturalnej Centrum Kultury w Lublinie
ul. Narutowicza 32, p.201-202
tel. 081 536 68 30
edukacja@ck.lublin.pl


Zapraszamy!
Wielokulturowy Lublin 2009
, Lublin,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry