Nowe pomysły oo...

Oo...śnieżny Rudi.

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2009-12-15 16:24   Bookmark and Share

Wraz z pierwszym śniegiem prezentujemy wam kolejny oryginalny pomysł Oodesign. Przedświąteczny Rudi, podpórka do książek jest wyjątkową wersją, poznanego w trakcie Gdynia Design Days, projektu Bunny. Wesoły, przydatny gadżet i świetny prezent pod choinkę, wykonany jest z blachy stalowej, malowanej proszkowo na biało. Sprawdza się przy każdej ilości książek. A jak wygląda!

OODesign tworzy przedmioty piękne i funkcjonalne, o czym zdecydowanie przekonujemy się z festiwalu na festiwal, a ostatnio na warszawskich Przetworach. Pomysł i jednocześnie żart z otaczającej nas rzeczywistości najlepiej definiuje fantazyjne projekty w stylu OO…

Czym jest OO? To dźwięk niespodzianki, odkrycia, wynalazku. To szeroko otwarte oczy i zdecydowanie optymistyczna reakcja na genialne projekty: stolik kawowy z giętej blachy z wyciętym ażurowym wzorem, inspirowany haftem ludowym czy też podpórki do książek. Nas zachwycił materiał iście recyklingowy Natalii Bieńkowskiej. Założycielka Oodesign, ze starych pociętych ubrań, szydełkuje kolorowe wzory dywaników i siedzisk.

Gratulujemy!


Oodesign,
Oodesign,
Oodesign,
Oodesign,
Oodesign,
Oodesign,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry