PREZENTujemy z Vinçon.

Kategoria: Design, Dodano: 2009-12-07 21:49   Bookmark and Share

Vinçon to wyjątkowy sklep i legendarna już marka oferująca produkty światowego designu w pogodnym, hiszpańskim klimacie nowoczesnej Barcelony. Gricic, Rashid, Gehry, Mariscal, wszystkie najważniejsze nazwiska ze świata designu znajdują się w tym oryginalnym "schowroomie", będącym prawdziwą wystawą nowoczesnego wzornictwa i sztuki użytkowej.

Sklep Vinçon mieszczący się na Paseo de Gracia, najsławniejszej ulicy Barcelony, od 1941 roku, jest prawdziwą wizytówką miasta. W latach 60 XX wieku właściciele zdecydowali się, aby wspólnymi siłami promować najlepszy design, różniący się od asortymentu wszechobecnej, szarej dyktatury. Produkty sprzedawane i promowane przez sklep, jak również sama marka Vinçon, stały się symbolem miasta i obowiązkowym przystankiem zarówno dla Katalończyków jak i turystów. Po wielkim sukcesie sklepu w Barcelonie, również Madryt odkrył tą wyjątkową koncepcję i filozofię.

Vinçon to niebywałe połączenie najnowocześniejszych produktów w modernistycznej kamienicy, prawdziwy skład designerskich mebli, elementów wyposażenia wnętrz, zabawnych gadżetów jak i niezwykle potrzebnych, funkcjonalnych akcesoriów.

Miłośnicy designu „uzbrojeni” w zabawne sklepowe koszyki znajdą tutaj zarówno notesy Moleskine, lampki Tolomeo, jak i najnowsze dzieła światowych projektantów. Na parterze wita nas prawdziwe centrum akcesoriów do kuchni, łazienki i ogrodu. Na pierwszym piętrze, pokoje urządzone w genialnym stylu retro łagodnie zapraszają do dalszych, już nowoczesnych aranżacji i przestrzeni.

Dla odrobiny inspiracji, szczypty luksusu i małego szaleństwa, specjalnie dla was, w okresie przedświątecznym będziemy prezentować najładniejsze produkty dostępne w sklepie Vinçon.

Dzisiaj wesołe gadżety!

Zapraszamy!


Projekt myślącej firgury Margi De La Llana - oparcie dla twojej literatury.
Wesoły robocik jako Pani Domu. Świąteczna prowokacja i strajk kobiet.
Troszkę witainy C na chłodne, zimowe poranki. Estetyczny i funkcjonalny wyciskacz.
Sprytny sejf czy płatki sniadaniowe? Odrobina zabawy i bezpieczeństwa dla twoich kosztowności.
Lampa Eclipse projektu Mauricio Klabin - prawdziwa legenda ze stałej kolekcji MoMA
A może małe Voodoo? Tak na zakończenie roku 2009 dajemy upust własnym frustracjom.
Smutny osiołek - wesoła dekoracja. Genialny dodatek do wnętrz nowoczesnych.
Lola magnetyczna kobieta - zabawka układanka na lodówkę.
Nostalgicznie zmęczona Lampa LICHTSACK przechyla się w stronę twojego łóżka.
Zasłonka prysznicowa w stylu Mama Killer. Zdecydowanie łazienkowej nudzie mówimy NIE.

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry