Targi Rzeczy Ładnych 8. edycja

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2016-11-07 08:57   Bookmark and Share

3-4 grudnia w Warszawie odbędzie się największa tegoroczna edycja Targów Rzeczy Ładnych. Zaprezentuje się 140 wystawców, a imprezie po raz pierwszy będzie towarzyszył festiwal filmów o designie i architekturze.

W przedświątecznym okresie organizatorzy Targów Rzeczy Ładnych zapraszają wszystkich fanów oryginalnych plakatów i książek, mebli, akcesoriów zabawek, a przede wszystkim poszukiwaczy ciekawych gwiazdkowych prezentów. 140 polskich marek, projektantów i sklepów z całej Polski wybranych z prawie 400 zgłoszeń zaprezentuje swoje nowości i najlepsze produkty.

Goście imprezy będą mogli zobaczyć ponad 50 targowych debiutów - w wielu przypadkach marek, które powstały kilka miesięcy temu, a już reprezentują znakomity poziom. Jak zwykle nie zabraknie ogromnego wyboru MEBLI- oryginalnych stołów, lamp, mebli RETRO i akcesoriów. Imponująco rozwija się strefa z CERAMIKĄ I PORCELANĄ - najlepsze polskie manufaktury, uznane marki i debiutanci przywiozą swoje najlepsze i najnowsze produkty w świetnych przedświątecznych cenach. Jak zwykle ozdobą imprezy będzie strefa PRINT z najlepszymi polskimi rysownikami, plakacistami i ilustratorami - Dawid Ryski, Bartosz Kosowski, Patryk Mogilnicki to nazwiska znane nie tylko w Polsce.

Wydarzenie specjalne tej edycji Targów Rzeczy Ładnych to prapremiera książki Beaty Bochioskiej „Zacznij kochać design” i towarzysząca jej wystawa. Po raz pierwszy Targom Rzeczy Ładnych towarzyszy również festiwal filmowy Kino Rzeczy Ładnych. Od czwartku 1 grudnia do niedzieli 4 grudnia w warszawskiej Kinotece zostaną pokazane nowe filmy o designie i architekturze, które autorzy Targów przygotowują wraz z Arturem Liebhartem i firmą Against Gravity.

1
1
Polyhedra
City Art Posters
1
Njufront.pl
3-4 grudnia w pięknej kamienicy Raczyńskich przy Placu Małachowskiego 2 w Warszawie odbędzie się największa edycja Targów Rzeczy Ładnych

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry