Targi Rzeczy Ładnych

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2016-05-19 10:52   Bookmark and Share

Targi Rzeczy Ładnych to najpopularniejsze targi designu w Warszawie. Poprzednie edycje dwudniowej imprezy odwiedziło do tej pory prawie 50 tys. osób. Na najbliższą imprezę organizatorzy zaprosili producentów mebli i akcesoriów, designerów i grafików. 
- Ciągle szukamy nowych firm i zjawisk. Chcemy, żeby TRŁ były przeglądem tego, co najciekawsze w polskim designie - mówią organizatorzy. Duża część to debiuty, ale pojawią się także uznane marki i nazwiska - kilkunastu wystawców ma na koncie nagrody MUST HAVE z Łódź Design Festival oraz nagrody zagranicznych festiwali.

TRŁ to duży wybór oryginalnych mebli, lamp, porcelany, tekstyliów, akcesoriów do domu, zabawek oraz książek i plakatów. Motywem przewodnim tej edycji imprezy będą: - strefa „Zielono mi” - pojawią się kwiaty, rośliny i akcesoria ogrodowe, a także warsztaty na Dzień Matki z malowania doniczek i sadzenia kwiatów - oraz „Design dla najmłodszych” - Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, w strefie DZIECKO zaprezentują się dziesiątki producentów najbardziej oryginalnych książek, mebli i zabawek dla najmłodszych – zapewnimy znakomity wybór prezentów dla najmłodszych.

Ozdobą imprezy będzie Strefa Print - najpopularniejsi współcześni ilustratorzy będą bezpośrednio sprzedawać swoje sygnowane prace. Nie zabraknie też oczywiście strefy RETRO z odnowionymi meblami i kultowymi przedmiotami z poprzedniej epoki. Imprezie będą towarzyszyły wydarzenia specjalne i premiery.

Targi Rzeczy Ładnych
Design/Meble/Lampy/Zabawki/Plakaty/Wykłady/Wystawy
Sobota i niedziela 21-22 maja
Plac Unii City Shopping, ul. Puławska 2
godz. 11-20
Wstęp 8,90

Zapraszamy!Dller x Bartek Jędrzejewski
Bartek Przybyszewski to architekt, który stał się projektantem wnętrz. Na TRŁ pokaże swoje fantastyczne drewniane komody i szafki pod TV. Nie mamy wątpliwości - to jest najwyższa jakość. Znakomite oryginalne projektowanie, drewno i odważne pomysły (komoda 
z okrągłymi „drzwiami”).
Bini to m.in. przesympatyczne pufy z mordką pandy - idealne do siedzenia, leżenia i zabawy. Wykonane z organicznej bawełny z nadrukiem wykonanym ekologicznymi farbami wodnymi.
Growraw.pl

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry